AYS
BA|Ankara Ankara

BİLGE ADAM | İş Başvuru Portalı

Lütfen aşağıdaki panellerde yer alan fırsatları inceleyerek, uygun gördüğünüz bir pozisyona başvurunuzu yapınız...

Toplam 80 pozisyonumuz açık durumda. Başvuru yapmak için, altı çizili olan pozisyon kolonuna tıklayabilirsiniz.

Teknoloji Pozisyon Açık Gereksinimler
Bilgi GüvenliğiGüvenlik Uzmanı(1) Üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 5 (beş) yıllık deneyime sahip, Antivirüs, antispam, güvenlik duvarı, örün uygulama güvenlik duvarı (Web Application Firewall-WAF), Saldırı Tespit Sistemi (Intrusion Detection System-IDS), Saldırı Koruma Sistemi (Intrusion Prevention System-IPS), içerik filtreleme yazılımı ve e-posta güvenliği konularında en az 3 (üç) yıl çalıştığını belgelemek, merkezi olay kaydı (log) yönetimi, analizi ve korelasyonu konularında en az 1 (bir) yıl çalıştığını belgelemek
İş ve Süreç AnaliziKıdemli Uzman Analist(1) • Kıdemli Uzman Analist için en az 5 (beş) yıllık, tecrübeye sahip olmak, • Yazılım gereksinim dokümanı hazırlama konusunda tecrübe sahibi olmak, • UML modelleme konusunda tecrübe sahibi olmak, • Proje analiz dokümanları hazırlama konusunda tecrübe sahibi olmak.
Mobil Yazılım GeliştirmeMobil Uygulama Geliştirici(1) Üniversitelerin 4 Yıllık Lisans Eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak, -Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2(iki) yıl tecilli olmak,- En az 2 yıl React Native, Redux veya benzeri state management kütüphanesi tecrübesine sahip olmak, - HTML5, CSS3, AJAX konularında tecrübeli olmak, - JavaScript, TypeScript, ES6 konularında tecrübeli olmak, - Webpack, Npm ve Yarn hakkında bilgi sahibi olmak,- Responsive design & adaptive design konularında tecrübeli olmak, -Cihaz odaklı UI kurallarına hakim, - RESTFUL API oluşturma ve entegre etme konusunda deneyimli olmak, - Source control için Git kullanmış olmak, - Google Firebase, Realtime Database deneyimlemiş olmak, -React Native ile iOS ve Android platformlarında uygulama geliştirmiş olan,- App Store ve Google Play üzerinde uygulama yayınlamış olan, -Tercihen native IOS ve/veya Android uygulamaları geliştirmiş olan, -Tercihen .Net veya .Net Core ile geliştirme tecrübesi olan
Proje YönetimiProje Yöneticisi Yardımcısı(1) Proje müdürüne bağlı olarak çalışacak şekilde, 7-10 yıl tecrübeli, 26-39 yaş aralığında, askerlik engeli olmayan, Proje Yönetimi eğitimi almış, tercihen PMP sertifikalı.
Sistem ve AltyapıExchange Server Sistem Uzmanı (1) Üniversitelerin 4 (dört) yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak. - Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 (yıl) tecilli olmak. - Microsoft Exchange Server 2013 yönetimi konusunda en az 2 (üç) yıl deneyimli. (2 (iki) de yapabiliriz bilgi birikimi ve nerelerde çalıştığı durumuna göre) - Büyük ölçekli kurumlarda Exchange Server E-posta ve kullanıcı yönetimi konusunda tecrübe sahibi. – Aktif dizin kullanımı ve yönetimi konusunda deneyim sahibi ve aktif rol almış. - E-posta arşivleme ve yedekleme çözümleri konusunda bilgi sahibi. - Tercihen Microsoft Exchange Server 2016 kurulumu ve yönetimi konusunda bilgi sahibi. - Tercihen Microsoft Lync 2010-2013/Skype for Business yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi.
Sistem ve AltyapıLinux Sistem Uzmanı(1) Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar, Elektronik, Elektrik ve Elektronik, Matematik, Endüstri, Haberleşme, Bilişim ve Yazılım Mühendislikleri bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 senelik deneyimi olan, Redhat Linux işletim sistemi konusunda deneyimli olan, Orta ve büyük ölçekli ortamlara sunucu yönetim deneyimli olan, Virtualization , Storage, SAN, Network tecrübesi olan, Tercihen Shell Scripting, Python ve Ansible tecrübesi olan, İleri seviye problem çözme yeteneği olan, Analitik düşünme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, İyi derecede İngilizce dil becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmaması ya da minimum 2 sene tecili olan,
Sistem ve AltyapıSistem ve Ağ Eğitmeni(1) Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Bilgisayar-Matematik gibi bilişim ile ilgili lisans veya yüksek lisans mezuniyeti olan, En az 2 yıllık iş deneyimi olan, Her türlü farklı profilde ki bireye eğitim verebilecek sorumlulukta, İlgili teknik eğitim içeriklerini literatürden takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İletişim yeteneği gelişmiş, Sürekli öğrenmeyi ilke edinmiş ve bilgisini aktarabilen, Sistem ve Ağ Yönetimi alanında minimum 2 yıl deneyimli ve proje geliştirme tecrübesi olan, Sunucu ve Depolama Yönetimi, Windows Server, Exchange Server, VMware Sanallaştırma, Switch, Router ve Firewall yapılanadırması ve yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi olmalıdır.
Teknik Destek UzmanlığıBilgi Teknolojileri Mühendisi (2) Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Makine, Havacılık, Bilişim Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olmak - Herhangi bir CAD/CAE yazılımında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak -Yazılım lisanslama yöntemleri konusunda deneyim sahibi olmak - Yazılım kurulum, işletim ve yapılandırma konusunda deneyim sahibi olmak - İyi seviyede İngilizce biliyor olmak - Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı olmak -Stresli bir ortamda baskı altında birden fazla görevi yönetebilme becerisine sahip olmak -İyi derecede Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint gibi) ürünleri kullanabiliyor olmak. Tercihen; - CATIA V5, Siemens NX veya herhangi bir analiz yazılımında kullanıcı seviyesinde deneyimine sahip olmak, -Programlama dillerinden birine hakim olmak, - Unix, Linux işletim sistemlerinde deneyim sahibi olmak.
Teknik Destek UzmanlığıUzman Destek Personeli(1) Sistemci için en az 3 (üç) yıllık tecrübeye sahip olmak, • İşletim sistemlerinden en az birinde kurulum, yönetim ve desteği konularında tecrübe sahibi olmak, • İşletim sistemi üzerindeki LDAP, DHCP, DNS, Web, FTP, Cluster, Mail servislerinden en az biri hakkında tecrübe sahibi olmak, • Sistem kümeleme ve yük dengeleme teknolojilerinden en az birinde tecrübe sahibi olmak, • Sistem performans iyileştirme ve hata tespit etme konularında tecrübe sahibi olmak.
Yazılım Geliştirme.Net Eğitmeni(1) Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Bilgisayar-Matematik gibi bilişim ile ilgili lisans veya yüksek lisans mezuniyeti olan, En az 2 yıllık iş deneyimi olan, Her türlü farklı profilde ki bireye eğitim verebilecek sorumlulukta, İlgili teknik eğitim içeriklerini literatürden takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İletişim yeteneği gelişmiş, Sürekli öğrenmeyi ilke edinmiş ve bilgisini aktarabilen, Yazılım alanında minimum 2 yıl deneyimli ve tercihen proje geliştirme tecrübesi olan, SQL, HTML5, CSS3, Asp.Net Core, Asp.Net MVC teknolojilerine hakim olmak ,JavaScript frameworkleri (Angular, React, VueJS vb) konusunda tecrübe sahibi olmak , Mobil Uygulama Geliştirme, konularında bilgi ve deneyim sahibi olmalıdır.
Yazılım GeliştirmeKıdemli Uzman Yazılımcı(1) • Kıdemli Uzman Yazılımcı için en az 5 (beş) yıllık, tecrübeye sahip olmak, • Java veya .NET dillerinden en az bir tanesinde tecrübe sahibi olmak, • Nesne tabanlı programlama ve tasarım kalıpları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Yazılım geliştirme standartları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Veri tabanı tasarımı ve SQL kullanımı hakkında tecrübe sahibi olmak, • Versiyon kontrol yazılımlarından en az birinde tecrübe sahibi olmak, • Uygulama geliştirme araçlarından en az birinin kurulumu ve kullanımı konusunda tecrübe sahibi olmak.
Yazılım GeliştirmeKıdemli Yazılımcı(1) • Kıdemli Uzman Yazılımcı için en az 5 (beş) yıllık, tecrübeye sahip olmak, • Java dilinde tecrübe sahibi olmak, • Nesne tabanlı programlama ve tasarım kalıpları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Yazılım geliştirme standartları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Veri tabanı tasarımı ve SQL kullanımı hakkında tecrübe sahibi olmak, • Versiyon kontrol yazılımlarından en az birinde tecrübe sahibi olmak, • Uygulama geliştirme araçlarından en az birinin kurulumu ve kullanımı konusunda tecrübe sahibi olmak. • Web Servis tarafında deneyimli olmaz. • JSF deneyimi olmak. • Frontend mimari olarak React biliyor olmak.
Yazılım GeliştirmePHP Yazılım Geliştirme Uzmanı(1) PHP ile minimum 3 yıl geliştirme yapmış, SOAP & REST API geliştirme hakkında tecrübeli, Laravel, Symfony veya Zend gibi frameworklerde bilgi sahibi, Yeni nesil web teknolojilerine hakim, Javascript ile uygulama geliştirme deneyimi olan Versiyon kontrol sistemlerinin en az birinde çalışmış (GIT, GitLab, SVN vb.), Moodle ile çalışmış olmak, plugin geliştirmiş olmak tercih sebebidir. Kendini sürekli geliştirmeye açık ve analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın ekip arkadaşları aramaktayız.
Yazılım GeliştirmeTest Mühendisi(1) • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme ve benzeri bölümlerden mezun, • Yazılım test işini kendine meslek olarak seçmiş ve kariyerinde bu konuda ilerlemeyi düşünen, • Yazılım test metodolojileri ve süreçlerine hakim, hata takip ve raporlama araçları kullanmış, • Yazılım test otomasyonu, yazılım geliştirme süreçleri konularında hevesli, • Araştırmaya meraklı, yenilikçi, analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, • Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, sorumluluk sahip, • Yazılım test süreçlerinde en az 2-3 yıl tecrübeli, • Test Data Manager, Selenyum, JMeter, SoapUI gibi test otomasyon araçlarına hakim,
Yazılım GeliştirmeTest Uzmanı(1) 3+ Yıl tecrübeli Yazılım test konularında uzmanlaşmış. Hata izleme yazılımlarından en az biri hakkında tecrübe sahibi olmak, • Test planlama ve yönetim araçlarından en az birinde tecrübe sahibi olmak, • Test dokümanı, test planı ve test senaryo dokümanı hazırlama konusunda tecrübe sahibi olmak.
Yazılım GeliştirmeUzman Yazılım Geliştirici(1) 3+ Yıl tecrübeli C#.NET, WCF, MVC, .Net Core, HTML5, CSS3, AsyncAwait Pattern, WebAPI, Rest, PostgreSQL konularında tecrübeli
Yazılım GeliştirmeUzman Yazılımcı(1) • Uzman Yazılımcı için en az 3 (üç) yıllık, tecrübeye sahip olmak, • Java veya .NET dillerinden en az bir tanesinde tecrübe sahibi olmak, • Nesne tabanlı programlama ve tasarım kalıpları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Yazılım geliştirme standartları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Veri tabanı tasarımı ve SQL kullanımı hakkında tecrübe sahibi olmak, • Versiyon kontrol yazılımlarından en az birinde tecrübe sahibi olmak, • Uygulama geliştirme araçlarından en az birinin kurulumu ve kullanımı konusunda tecrübe sahibi olmak.
Yazılım GeliştirmeYazılım Geliştirme Takım Lideri(1) GENEL NİTELİKLER: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun, Yazılım projelerinde en az 6 yıl deneyimi olan, Yazılım mimari gereksinimlerinin belirlenmesi, tasarım, geliştirme ve alt yapının teknolojik gelişmelere uyarlanması konusunda tecrübe sahibi, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iletişim becerileri yüksek ve gelişmeye açık, Çok katmanlı uygulama geliştirme mimarilerinde tecrübeli, C#, ASP.NET MVC, .NET Core, .NET Teknolojileri, Client & server-side caching ve uygulama geliştirme konusunda tecrübe sahibi, SOA mimarisi, web servisleri, WCF, REST API, SSL konusunda deneyimli, ORM’ler (Entity Framework, Nhibernate, Linq vb.) hakkında deneyimli, Continuous integration konularında deneyimli, Proje yönetim metodolojilerini bilen (Scrum, Iterative/Incremental Development), Tercihen açık kaynak veri tabanları (PostgreSQL, MySQL) ve Oracle kullanmış, Tercihen mobil uygulamalar (iOS, Android) konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İŞ TANIMI: Yazılım geliştirme metodolojileri ve süreçlerine (CMMI-3, Çevik-Agile metedolojiler) uygun olarak yazılım tasarımı ve geliştirme çalışmalarında görev alınması, Uygulamalarda kullanılacak olan mimari, teknoloji, çevre birimler, veri modeli ve arayüzlerin belirlenmesi, Farklı sistemlerin birbiri ile konuşması için entegrasyon yapılarının oluşturulması Geliştirdiği ürüne ait teknik tasarım dokümanının oluşturulması, Yazılım geliştirme süreci genelinde diğer ekipler ile koordineli çalışarak mimari ve teknik gereksinimlerin karşılanmasına yönelik koordinasyonun sağlanması, Geliştirilen uygulamaların teknik testlerinin gerçekleştirilmesinin sağlanması, Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni iş uygulamaları, yazılım geliştirme araçları ve yöntemleri hakkında kendini ve çalışma şeklini yenileyebilmesi, Sorumluluğundaki ekibin iş planlamasının ve kontrolünün yapılması.
Yazılım GeliştirmeYazılım Geliştirme Takım Lideri(1) • Üniversitelerin ilgili teknik bölümlerden mezun, • .NET Core ile uygulama geliştirmiş, • Restful API’ler ile çalışmış, authentication konularında bilgili, • ReactJs ile uygulama geliştirmiş • Redux gibi store yöneticileriyle çalışmış, veri akışını kavramında bilgili, • Daha önce en az bir versiyon kontrol sistemi kullanmış (Git, SVN, TFS), • Sürdürülebilir ve optimize kod geliştirebilen, • Geliştirdiği kodların birim testlerini yazabilen, • Geliştirdiği projelerde teknik dokümanlar yazabilecek, • Zaman yönetimi konusunda başarılı, verilen işi taahhüt ettiği sürede bitirebilen, • Araştırma yapabilecek, dokümantasyon yazabilecek ve okuyabilecek düzeyde İngilizce bilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Açık kaynak projeleri ve trendleri takip edip uygulamaya hevesli, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl ilişiği bulunmayan.
Yazılım GeliştirmeYazılım Geliştirme Uzmanı(1) • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya denk bölümlerinden mezun • Nesne yönelimli programlama prensiplerini bilen ve tasarım örüntülerini uygulayabilen • 5 yıl ve üzeri yazılım geliştirme tecrübesi, • SQL, Java, EJB, Swings, JSF, JPA, Spring, JAX-WS, Struts platformlarında ve frameworklerinde tecrübeli, • Jira, Maven, Git, Jenkins (CI/CD) bilgisi olan, • Design Patterns, UML bilgisi olan, • Tercihen ERP/MRP, Python, Smalltalk tecrübesi olan,
Yazılım GeliştirmeYazılım Geliştirme Uzmanı(1) • Üniversitelerin ilgili teknik bölümlerden mezun, • .NET Core ile uygulama geliştirmiş, • Restful API’ler ile çalışmış, authentication konularında bilgili, • VueJs veya ReactJs ile uygulama geliştirmiş (Tercihen VueJs), • Redux, Vuex gibi store yöneticileriyle çalışmış, veri akışını kavramında bilgili, • Daha önce en az bir versiyon kontrol sistemi kullanmış (Git, SVN, TFS), • Sürdürülebilir ve optimize kod geliştirebilen, • Geliştirdiği kodların birim testlerini yazabilen, • Geliştirdiği projelerde teknik dokümanlar yazabilecek, • Zaman yönetimi konusunda başarılı, verilen işi taahhüt ettiği sürede bitirebilen, • Araştırma yapabilecek, dokümantasyon yazabilecek ve okuyabilecek düzeyde İngilizce bilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Açık kaynak projeleri ve trendleri takip edip uygulamaya hevesli, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl ilişiği bulunmayan.
Yazılım GeliştirmeYazılım Geliştirme Uzmanı(2) En az üç yıl tecrübeli, .NET yazılım uzmanları
Yazılım GeliştirmeYazılım Geliştirme Uzmanı(2) Lisans Mezunu, .Net MVC ile en az 4 yıl proje geliştirme deneyimi olan, CSS, HTML, Javascript, Jquery, AJAX kullanma deneyimi olan, SOLID prensiplerine uygun kod geliştirebilen, OOP ile programlama yapabilen, WebApi ve/veya RestFull kullanma tecrübesi olan, Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmasına engel olacak sabıka kaydı olmayan.
Yazılım GeliştirmeYazılım Uzmanı(3) • Üniversitelerin ilgili teknik bölümlerden mezun, • .NET Core ile uygulama geliştirmiş ve güçlü programlama becerilerine sahip, • İyi derecede HTML5, JavaScript, CSS3, Bootstrap 4 kullanan • AngularJS veya Angular ile çalışmış olan, • Refactoring, Debugging, Testing konularında tecrübeli, • RESTful servisler, JSON, XML, SOAP vb., Authentication konularda bilgi sahibi, • PostgreSql veri tabanı ile daha önce çalışmış, • Daha önce en az bir versiyon kontrol sistemi kullanmış (Git, SVN, TFS), • Sürdürülebilir ve optimize kod geliştirebilen, • Geliştirdiği kodların birim testlerini yazabilen, • Geliştirdiği projelerde teknik dokümanlar yazabilecek, • Zaman yönetimi konusunda başarılı, verilen işi taahhüt ettiği sürede bitirebilen, • Araştırma yapabilecek, dokümantasyon yazabilecek ve okuyabilecek düzeyde İngilizce bilen, • Takım çalışmasına yatkın, • Açık kaynak projeleri ve trendleri takip edip uygulamaya hevesli, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl ilişiği bulunmayan.
Yazılım GeliştirmeYazılımcı Pozisyonu(1) Yazılımcı için en az 1 (bir) yıllık tecrübeye sahip olmak, • Java veya .NET dillerinden en az bir tanesinde tecrübe sahibi olmak, • Nesne tabanlı programlama ve tasarım kalıpları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Yazılım geliştirme standartları konusunda tecrübe sahibi olmak, • Veri tabanı tasarımı ve SQL kullanımı hakkında tecrübe sahibi olmak, • Versiyon kontrol yazılımlarından en az birinde tecrübe sahibi olmak, (Hibernate, JSF Richfaces, Soap, JPA, MySql, Jira, SVN Eclipse)
Teknoloji Pozisyon Açık Gereksinimler
Destek PersoneliOrta Katman Personeli(1) • Linux, Windows sunucu işletim sistemleri • Bash, PowerShell, CLI araçları • Java veya .Net platformlarında server-side uygulama geliştirme • Veritabanı sistemleri, SQL, Jdbc • SOAP/REST Web Servisler, XML/JSON • TCP-IP LAN/WAN, DNS, HTTP, Clustering, Load Balancing, Client & Server, High Availability
İş Akış UygulamalarıIBM BPM Developer(1) - İş akış uygulamaları ve doküman yönetim sistemleri hakkında tecrübeli, tercihen IBM BPM ve Filenet ile geliştirme yapmış - Oracle veya MS SQL Server veritabanları ile çalışmış, iyi seviyede PL/SQL bilen - Javascript ve Bootstrap konusunda bilgili - Oracle veya MS SQL Server tecrübeli, PL/SQL ve T-SQL seviyesinde ilgili - Tercihen Robotik süreç uygulamaları geliştirme tecrübeli
İş ve Süreç AnaliziAnalist Danışman(1) Hayat Dışı / Elementler sektöründe en az 3 yıl tecrübe Tercihen Vizyoneks uygulamasını, Tercihen Üretim modülünü, Tercihen PL/SQL kullanmayı bilen
İş ve Süreç Analiziİş Analisti(1) - Yazılım geliştirme yaşam döngüsü, iş analizi süreç ve uygulamalarına hakim, - İlişkisel veritabanı uygulama ve kavramlarına hakim, iyi derecede SQL veya PL/SQL bilen, - Webservis ve entegrasyonlar konularında deneyimli, - Web ve mobil tabanlı uygulamalar, İş Akışı Sistemleri, Intranet, Doküman Yönetimi, CRM, Call Center uygulamaları, Kimlik Yönetimi, E-Defter vb. gibi konuların bir ya da birkaçında analist olarak görev almış, - Geliştirilen web ve mobil tabanlı uygulamalarda kullanıcı arayüzü ve deneyimine önem verecek ve bu konuda tecrübeli, - Temsil ve iletişim becerileri yüksek, sorumluluk bilinci yüksek, çözüm odaklı, öğrenmeye, araştırma ve kendini sürekli geliştirmeye önem veren - Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dökümantasyona önem veren, - Benzer pozisyonda minimum 3 yıl tecrübeli
İş ve Süreç Analiziİş Analisti(2) • Intervision ve/veya Provus modüllerini bilen • Kart ve POS domaini bilgisine sahip • MS SQL bilgisi olan • Deneyim süresi 3 yıl ve üzeri
İş Zekasıİş Zekası Uzmanı(3) Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili alanlarından mezun, En az 3 yıl geliştirme deneyimi, İş Zekası araçları ile geliştirme deneyimi, PowerBI, IBM Cognos, OBIEE, SAP Business Objects, Tableau, Qlikview, Qlik Sense vb. iş zekası araçları ile geliştirme deneyimi, (Power BI deneyimi tercih nedenidir.) Microsoft SQL Server Reporting Service konusunda deneyimli, Microsoft SQL Server Analysis Service de Tabular ve Multidimensional modelleme deneyimi, Informatica, ODI, DataStage ve/veya SSIS konusunda deneyimli (Informatica tercih nedenidir.), DAX ve MDX query diline hakim, Asp.net WebForms ve MVC de uygulama geliştirme deneyimi Entity Framework, Dapper, NHibernate vb. ORM leri kullanarak geliştirme deneyimi Rapor geliştirme konusunda ekip arkadaşlarına mentörlük yapabilecek T-SQL diline hakim, query optimizasyonu konularında bilgi ve deneyim sahibi Yazılım mühendisliği, SDLC süreç ve metodolojileri hakkında genel, Agile/Scrum da detaylı bilgi sahibi, Analiz ve karar verme ile problem çözme yetkinliklerine sahip, Sonuç odaklı, ekip çalışması dinamiklerine yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Mobil Yazılım GeliştirmeIOS Developer(1) - Swift programlama dili ile IOS uygulama geliştirme tecrübesine sahip - Tercihen C# ile Web API geliştirme konusunda tecrübeli
Mobil Yazılım GeliştirmeReact Native Developer(1) - React Native ile kurumsal mobil uygulama konusunda tecrübeli - Tercihen Swift ve Java ile mobil geliştirme konusunda tecrübeli
NetworkNetwork Uzmanı 1(1) Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinden bölümlerinden mezun, Network Security alanında/ürünlerinde en az 4 yıl deneyimli, Firewall, IPS, WAF, Antivirus, URL filtering, Sandbox gibi güvenlik ürünlerinin kullanımında bilgi ve deneyim sahibi, tercihen Fortinet ürün ailesi ile çalışmış, Ağ mimarileri tasarım, planlaması ve entegrasyonu konularında bilgi ve deneyim sahibi, Yerel Alan Ağ (LAN), Geniş Alan Ağ (WAN), Kablosuz Yerel Alan Ağ (WLAN), Sanal Özel Ağ (VPN), Dinamik Yönlendirme Protokolleri ve IEEE 802.1x ağ teknolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Bilgi Güvenliği konusunda bilgi sahibi, SD-Wan teknoloji hakkında bilgi sahibi, • Problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
NetworkNetwork Uzmanı 2(1) Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinden bölümlerinden mezun, Network Security alanında/ürünlerinde en az 3 yıl deneyimli, Firewall, IPS, WAF, Antivirus, URL filtering, Sandbox gibi güvenlik ürünlerinin kullanımında bilgi ve deneyim sahibi, tercihen Fortinet ürün ailesi ile çalışmış, Ağ mimarileri tasarım, planlaması ve entegrasyonu konularında bilgi ve deneyim sahibi, Yerel Alan Ağ (LAN), Geniş Alan Ağ (WAN), Kablosuz Yerel Alan Ağ (WLAN), Sanal Özel Ağ (VPN), Dinamik Yönlendirme Protokolleri ve IEEE 802.1x ağ teknolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Bilgi Güvenliği konusunda bilgi sahibi, data güvenliği konularında tercihen bir ürün ailesi ile çalışmış VOİP haberleşme ürünleri hakkında bilgi sahibi, SD-Wan teknoloji hakkında bilgi sahibi, MPLS yapılarda ve Radyo link yapılarında bilgi sahibi ve bu süreçlerin yürütülmesinden operasyon yeteneginin olması, Log ürün aileleri ile çalışmış, NOC ürünleri ve süreçleri hakkında bilgi sahibi ClearPass hakkında bilgi sahibi, Problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sistem ve AltyapıKıdemli Sistem Uzmanı 1(1) Sanallaştırma sistemlerinde; · Kurulum, konfigürasyon, yönetim, problem çözme, performans analizi, bakım, kapasite planlama, izleme ve güvenlik konularında uzman, · VMware altyapısında vCenter, vSphere, vROPS, SRM, vRLI, vRNI, NSX ve vSan kurulum, konfigurasyonu ve yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, · Hyper-Converged sistemler hakkında bilgili, · Masaüstü sanalllaştırma sistemleri (VDI) konusunda bilgili, · Felaket kurtarma çözümleri konusunda tecrübeli, Sunucu sistemleri konusunda tecrübe sahibi, · Windows ve Linux işletim sistemlerinde kurulum, bakım, güncelleme, problem çözme konularında tecrübeli, · Fiziksel sunucu kurulum, bakım, güncelleme, problem çözme konularında tecrübeli, · Depolama ve yedekleme sistemleri konusunda bilgi sahibi, · İyi derecede İngilizce bilen.
Sistem ve AltyapıKıdemli Sistem Uzmanı 2(1) · Üniversitelerin Elektrik-Elektronik muh., Elektronik-Haberleşme Muh.,Bilgisayar Muh. Bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen CCNP RS veya CCIE RS sertifika sahibi, Tercihen Cisco Nexus 9k ve Cisco ACI ürün ailesini yönetmiş , Routing-Swtching,TCP/IP,IpSEC VPN,VRRP-HSRP,VRF konularında ileri seviyede bilgi sahibi, · İleri seviye ağ sorunlarını analiz etme ve sorun çözme yeteneğine sahip, İyi derece İngilizce bilen, Takım çalışmasına uygun ve çalışma saatleri konusunda esnek.
Sistem ve AltyapıKıdemli Sistem Uzmanı 3(1) · 3-4+ yıl Microfocus EMS (APM, BSM, SiteScope, OM/OVO, BVD, BPM, OBR) ailesi üzerine yönetim, konfigurasyon, kullanım ve upgrade konularında tecrübeli. · İyi seviyede; Ø T-SQL bilgisi Ø PL/SQL bilgisi Ø Unix/Linux bilgisi Ø Windows Server bilgisi Ø İngilizce bilgisi · Tercihen Riverbed Steel Central Appresponse, Appinternals ve Portal uygulaması konularında bilgi sahibi, · Tercihen OO (Microfocus Operation Orchestration) uygulaması kullanımı konularında bilgi sahibi, · Tercihen REST-API ve API kullanımı konularında bilgi sahibi, · Tercihen Microfocus UCMDB kullanımı konularında bilgi sahibi (Modelleme, Entegrasyon,Yönetim), · Tercihen BMC TrueSight(Patrol), Appdynamics, Solarwinds monitoring ürünleriyle çalışmış ve bilgi sahibi.
Sistem ve AltyapıKıdemli Sistem Uzmanı 4(1) · -Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya benzeri bölümlerinden mezun, · -Commvault yedekleme yazılımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, · -Tape ve Disk backup üniteleri konusunda tecrübeli, · -Tercihen ilgili alanlarda sertifika sahibi, · -EMC Networker, Veeam ve Veritas Netbackup hakkında bilgi sahibi, · -İngilizce bilen, -Performans analizi, sorun çözümü ve raporlama yapabilecek
Sistem ve AltyapıSistem Mühendisi(1) NİTELİKLER: Sanallaştırma sistemlerinde; • Kurulum, konfigürasyon, yönetim, problem çözme, performans analizi, bakım, kapasite planlama, izleme ve güvenlik konularında uzman • VMware altyapısında vCenter, vSphere, vROPS, SRM, vRLI, vRNI, NSX ve vSan kurulum, konfigurasyonu ve yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi • Hyper-Converged sistemler hakkında bilgili • Masaüstü sanalllaştırma sistemleri (VDI) konusunda bilgili • Felaket kurtarma çözümleri konusunda tecrübeli • Tercihen VMware Certified Professional (VCP) sertifikasına sahip • Tercihen açık kaynak sanallaştırma çözümleri (Proxmox, KVM vb) hakkında bilgi sahibi Sunucu sistemleri konusunda tecrübe sahibi, • Windows ve Linux işletim sistemlerinde kurulum, bakım, güncelleme, problem çözme konularında tecrübeli • Fiziksel sunucu kurulum, bakım, güncelleme, problem çözme konularında tecrübeli • Depolama ve yedekleme sistemleri konusunda bilgi sahibi, • Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen.
Sistem ve AltyapıSistem Mühendisi 2(1) NİTELİKLER • Üniversitelerin Elektrik-Elektronik muh., Elektronik-Haberleşme Muh.,Bilgisayar Muh. Bölümlerinden mezun • Tercihen ODTU,Boğaziçi,ITU veya YTU mezunu • Alanında en az 5 yıl tecrübeli • Tercihen CCNP RS veya CCIE RS sertifika sahibi • Tercihen Cisco Nexus 9k ve Cisco ACI ürün ailesini yönetmiş • Routing-Swtching,TCP/IP,IpSEC VPN,VRRP-HSRP,VRF konularında ileri seviyede bilgi sahibi • İleri seviye ağ sorunlarını analiz etme ve sorun çözme yeteneğine sahip • İyi derece İngilizce bilen • Takım çalışmasına uygun ve çalışma saatleri konusunda esnek
Sistem ve AltyapıSistem Mühendisi 3(1) NİTELİKLER • 3-4+ yıl Microfocus EMS (APM, BSM, SiteScope, OM/OVO, BVD, BPM, OBR) ailesi üzerine yönetim, konfigurasyon, kullanım ve upgrade konularında tecrübeli. • İyi seviyede;  T-SQL bilgisi  PL/SQL bilgisi  Unix/Linux bilgisi  Windows Server bilgisi  İngilizce bilgisi • Tercihen Riverbed Steel Central Appresponse, Appinternals ve Portal uygulaması konularında bilgi sahibi • Tercihen OO (Microfocus Operation Orchestration) uygulaması kullanımı konularında bilgi sahibi • Tercihen REST-API ve API kullanımı konularında bilgi sahibi • Tercihen Microfocus UCMDB kullanımı konularında bilgi sahibi (Modelleme, Entegrasyon,Yönetim) • Tercihen BMC TrueSight(Patrol), Appdynamics, Solarwinds monitoring ürünleriyle çalışmış ve bilgi sahibi.
Sistem ve AltyapıSistem Uzmanı(Çevresel Sistemler)(1) · Microsoft işletim sistemleri ailesi ile ilgili konularda uzman olması, · Windows Server, Active Directory, Domain, DNS, DHCP, CA, IIS, kurulum ve konfigürasyonu konularında uzman olması · Bilgi Sistemleri kurulumu ve yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Ağ protokolleri ve uygulamaları konularında (tcp, ip vb) bilgi sahibi olması, · Destek verilen ürünlerle ilgili, gerektiğinde yurt dışına case açmak, açılmış olan destek taleplerinin takibini yapmak, sonuçlandırmak. · Sunucu donanımları ve yönetimi konusunda bilgi sahibi olması, · Sanallaştırma teknolojilerinde (Vmware, Hyper-V) bilgi sahibi olması, · Tercihen MCSA, MCSE ve MCITP sertifikalarına sahip olması, · İyi derecede İngilizce dil bilgisi, · Güvenlik ürünleri ve cihazları hakkında bilgi sahibi olması, · Yapılan proje ve çalışmaların düzenli olarak raporlamak ve dokümante etmek. · Batch, VBS, Powershell scripting konusunda deneyimli,
Sistem ve AltyapıSistem Uzmanı(Sistem Sürekliliği)(1) · 3-4+ yıl Microfocus EMS (APM, BSM, SiteScope, OM/OVO, BVD, BPM, OBR) ailesi üzerine yönetim, konfigurasyon, kullanım ve upgrade konularında tecrübeli. · İyi seviyede T-SQL bilgisi · İyi seviyede PL/SQL bilgisi · İyi seviyede Unix/Linux bilgisi · İyi seviyede Windows Server bilgisi · İyi seviyede İngilizce bilgisi · Tercihen Riverbed Steel Central Appresponse, Appinternals ve Portal uygulaması konularında bilgi sahibi · Tercihen OO (Microfocus Operation Orchestration) uygulaması kullanımı konularında bilgi sahibi · Tercihen REST-API ve API kullanımı konularında bilgi sahibi · Tercihen Microfocus UCMDB kullanımı konularında bilgi sahibi (Modelleme, Entegrasyon,Yönetim) · Tercihen BMC TrueSight(Patrol), Appdynamics, Solarwinds monitoring ürünleriyle çalışmış ve bilgi sahibi.
Sistem ve AltyapıSistem ve Ağ Uzmanı Eğitmeni(4) Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği vb. ilgili lisans bölümlerinden mezun, Microsoft Sunucu İşletim sistemleri, Active Directory, Microsoft Exchange Server, Sunucu depolama donanımları, Temel Network ürünleri konusunda uzman, Cisco vb. Network Cihazları ve Teknolojileri konusunda deneyimli, Sistem Network alanında minimum 3 yıl deneyimli, İlgili teknik eğitim içeriklerini literatürden takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip. Lokasyon: Bakırköy
Yapay ZekaDBA Admin(1) • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzer mühendislikler mezunu • Microsoft SQL veritabanı yönetimi konusunda min. 5 yıl tecrübesi bulunan • SQL Server ürün ailesi(SQL 2008 R2,SQL 2012,SQL 2014,SQL 2016)konusunda deneyimli • İyi seviyede T-SQL, PL/SQL bilgisine sahip • Tercihen MSSQL Server, OCP, OCA sertifikasyonuna sahip • Sanallaştırma teknolojilerine hakim • Microsoft SQL Server konusunda deneyimli • TSQL diline hakim • Database sürekliliğini konularında (Mirroring/Replication/AlwaysOn/FailOver) tecrube sahibi • Düzenli veri tabanı bakımlarında deneyimli • Veritabanı kaynakları yönetmede ve oluşturmada tecrübeli • MCTS (Microsoft Certified Technology Specialist) ve ya MCITP (Microsoft Certified IT Professional) sertifikasına sahip
Yazılım Geliştirme.NET Developer(1) ASP.NET , MVC , NET-Core, Windows Services, Web Services, Web API, REST, SOAP, XML, JSON, Entity Framework ve MsSQL konularında 3+ yıl tecrübeli. Kaynak kontrol yazılımları (TFS, GİT vs.) kullanarak proje geliştirmiş bir aday. : ASP.NET , MVC , NET-Core, Windows Services, Web Services, Web API, REST, SOAP, XML, JSON, Entity Framework ve MsSQL konularında 3+ yıl tecrübeli. Kaynak kontrol yazılımları (TFS, GİT vs.) kullanarak proje geliştirmiş bir aday.
Yazılım Geliştirme.Net Yazılım Uzmanı Eğitmeni(3) Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği vb. ilgili lisans bölümlerinden mezun, Microsoft SQL Server, C#.NET, ADO.NET, ASP.NET, MVC, AJAX, WCF, HTML5, CSS3, Javascript konularında bilgi ve/veya deneyim sahibi, Yazılım alanında minimum 3 yıl deneyimli, İlgili teknik eğitim içeriklerini literatürden takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip. Lokasyon: Bakırköy
Yazılım GeliştirmeBack End Developer(6) c# ve/veya asp.net MVC deneyimi
Yazılım GeliştirmeFront End Developer(2) Html (v. 4-5), Css ( v. 2-3), Twitter Bootstrap, Kendo UI, Responsive development konularında bilgi sahibi olan, Javascript, Jquery, Reactjs, Ecmascript 6 bilgi sahibi olan, Ajax ile parçalı sayfa yönetimi ve JSON Asp.net mvc projeleri konusunda temel bilgi sahibi olmak, Aktif Chrome DevTools kullanımı. (Js debugging, http vb.) Photoshop kullanımı konusunda temel bilgi sahibi olan, UI/UX konularında temel bilgi sahibi olan, Tarayıcı uyumlukları konusunda bilgi sahibi olan.
Yazılım GeliştirmeMobil Yazılım Uzmanı(1) • React Native Platformunda mobil uygulama geliştirebilen(En az 1 Yıl) • Mobil uygulama geliştirme programcılığı konularında tecrübe sahibi olan(En Az 4 Yıl) • Web Servisleri konusunda deneyimli (REST, SOAP), • Versiyon kontrol sistemi kullanımında deneyimli (Git) • Nesne yönelimli programlama konusunda tecrübeli, • Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, • Yeni teknolojileri takip eden ve işine uyarlayan, iş geliştirme vizyonuna sahip, proaktif, sonuç odaklı • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans diplomasına sahip,
Yazılım GeliştirmeSr. .NET Developer(1) - ASP.NET MVC, API ve WebForms teknolojilerine hakim - Oracle veya MS SQL Server tecrübeli, iyi seviyede PL/SQL bilen - Microservice mimarisinde ve Docker konularında bilgili - RabbitMQ konusunda bilgili - NoSQL (Elasticsearch, Redis, Mongo) konularında bilgili - ORM'ler (entity framework, nhibernate vs.) hakkında bilgili - Jquery, AngularJS, Bootstrap, VueJS veya React javascript kütüphanelerinde bilgili - Tercihen DevOps konularında bilgili (TFS, Jenkins, Powershell etc.) - C# ile Microsoft .NET uygulama geliştirme konusunda ileri deneyime sahip
Yazılım GeliştirmeSr. .net Yazılım Uzmanı(1) • Microsoft ASP.Net, C#, .Net Core platformlarında tecrübeli • Yazılım geliştirme, uygulama geliştirme, yaşam döngüsü süreçleri ve metodolojileri konusuna hakim • Veri yapıları, algoritmalar, SOLID prensipleri, IOC, AOP ve OOP' nin temel prensiplerini benimsemiş, tanınmış tasarım desenlerine hakim olan ve bunları kurumsal projelerde kullanabilme becerisi ve tecrübesine sahip • RESTful servisler, SOAP tabanlı web servisler ve Servis Tabanlı Mimari geliştirme tecrübesine sahip • ORM teknolojileri konusunda bilgili ve tecrübeli • MS Sql Server / T-Sql üzerinde tecrübeye sahip • Frontend konusunda bilgili ve tecrübeli • Tercihen Frontend frameworkleri konusunda bilgi sahibi • Uygulamanın yaşam döngüsünde performansı gözden geçirebilen ve gerekli yerlerde iyileştirme tecrübesine sahip • İhtiyaçlara göre çözüm üreten
Yazılım GeliştirmeSr. Java Yazılım Uzmanı(1) • En az 5 yıl Java ile kurumsal yazılım geliştirme tecrübesi. • JavaEE, JSF, Spring, JPA/Hibernate veya TopLink, RDBMS/SQL, XML, SOAP, Restful vb. teknolojilerle web uygulamaları/servisleri geliştirme konusunda tecrübeli. • Maven, SVN, Git, Eclipse/Netbeans/Intellij vb. yazılım geliştirme araçlarına hakim. • Internet protokolleri ve web teknolojileri konularında bilgi sahibi. • OOP metodolojisi, yazılım tasarımı/mimarisi, kod kalitesi konularında bilgi sahibi. • Takım çalışmasına yatkın, birlikte çalıştığı ekibin gelişmesine önem veren
Yazılım GeliştirmeTeknik Danışman(1)  İyi derecede İngilizce ve Rusça/Boşnakça bilmek  Yüksek iletişim ve koordinasyon yeteneği  Değişen çalışma ve ülke koşullarına uyum sağlayabilme  IT Proje Yönetimi konusunda deneyimli  IT sistem ve altyapıları konusunda yeterli bilgi düzeyinde olmak  IT prosedürleri ve uygulamaları hakkında deneyim sahibi olmak  İş Analizi konusunda deneyim sahibi olmak
Yazılım GeliştirmeTeknik Mimar(1) Büyük ve karmaşık kurumsal sistemlerde 5+ yıl yazılım geliştirme deneyimi olan, ASP.NET , MVC , NET-Core, web servisi, web API, REST, SOAP vb konularda tecrübeli, önyüz geliştirme frameworkleri hakkında bilgi sahibi bir aday
Yazılım GeliştirmeYazılım Geliştirme Uzmanı(1) İleri düzeyde HTML, CSS, Javascript ve tercihen Typescript tecrübesi Modern Web Frameworkleri ile yazılım tecrübesi (Angular, Vue, tercihen React) .Net tecrübesi olan
Yazılım GeliştirmeYazılım Mimarı(3) İleri derece Javascript, Html, CSS bilgisi olan, Tercihen React veya Angular ve Vue gibi modern web frameworkleri ile web uygulaması geliştirmiş, Typescript bilgisi, Node, npm, webpack konusunda tecrübeli,
Yazılım GeliştirmeYazılım Uzmanı(1) Web programlama teknolojileri konusunda tecrübeli, Tercihen ASP.Net, MVC ve entity framework bilgisi olan
Şehir Teknoloji Pozisyon Açık Gereksinimler